Spineri.com forum

Sada je Čet ožu 28, 2024 9:16 am

Vrijeme na UTC + 01:00 sata




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Sub stu 14, 2015 9:10 am 
Odsutan

Pridružen: Pet stu 13, 2015 5:43 pm
Postovi: 1
Pozdrav ekipo! ;) Drago mi je da se pokrenuo forum tipa ovoga sto se tice spinera.
E sad jedno pitanje ;) Sto se tice kanala Kupa- kupa cuo sam da se tamo dosta isplati spinati da ima stuke i tako jedan sam dan otisao provozati se po tom kanalu sad poslije ove velike poplave i zatekao zastrasujuci prizor da na duzini od stotinjak metara mada mislim da sam puno i rekao i sirini kanala od 5 - 6 metara stoji 10 ribolovaca i valjlda 30 stapova :shock: Dali u tom kanalu ima doista toliko stuke da se toliko forsira taj potez. Iskreno koliko ja pecam i koliko sam skuzio ribici koji pecaju na plovak te ljepotice ne mogu smisliti spinere pa zato jednostavno ni nisam bacao. Cuo sam razne price o tom kanalu i ribama u njemu, ne znam jesu li provikane ali po viđenom ocito da i nisu :o


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: Pet stu 20, 2015 9:01 pm 
Odsutan

Pridružen: Sub stu 22, 2014 4:34 pm
Postovi: 7
Lokacija: Karlovac
Sto se tice ribe sve ti govori broj ljudi koji tamo peca. Kaj se pikne-to se nosi doma nažalost. Osobno tamo ne lovim ali čuo sam priče da ribe ima pogotovo na ulazu i na izlazu iz kanala. Što se tiće ljudi koji love to je ta stara garda koja si ajmo reći "prisvaja" mjesta pa i da si došao lovit na plovke isto bi te gledali ispod oka, no ako ti se lovi ne zamaraj se starim "kormoranima" i uživaj u špinaju, to je tvoja voda isto kao i njihova :)

_________________
C&R


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr